Hier vind je alle contactgegevens.

Algemeen contact
Mail: secretaris@scouting-schonauwen.nl
Facebook: /scoutingschonauwen

Bezoekadres (Het Honk)
Keercamp 13
3992 RV Houten

Geen verhuurmogelijkheden
Scouting Schonauwen verhuurt het honk niet aan derden.

Bevers (5 t/m 7 jaar)
Mail: bevers@scouting-schonauwen.nl

Welpen (7 t/m 11 jaar)
Mail: welpen@scouting-schonauwen.nl

Scouts (11 t/m 15 jaar)
Mail: scouts@scouting-schonauwen.nl

Explorers (15 t/m 18 jaar)
Mail: explorers@scouting-schonauwen.nl

Woodstam (18 t/m 21 jaar)
Mail: woodstam@scouting-schonauwen.nl

Ohanastam (21+)
Mail: ohanastam@scouting-schonauwen.nl

Rafikistam (21+)
Mail: rafikistam@scouting-schonauwen.nl

Barbastam (21+)
Mail: barbastam@scouting-schonauwen.nl

Boomstam (21+)
Mail: boomstam@scouting-schonauwen.nl

Vertrouwenspersonen
Mail: sandra.van.de.kolk@scouting-schonauwen.nl
Mail: ludo.knollema@scouting-schonauwen.nl
Mail: reinier.cornelis@scouting-schonauwen.nl
Gebruik vertrouwenspersonen@scouting-schonauwen.nl om ze alledrie te bereiken.

Bestuur
Mail: secretaris@scouting-schonauwen.nl